Kvalifikuotų darbuotojų problema

Parengti vienerių metų įstaigos dokumentus archyviniam saugojimui, priklausomai nuo dokumentų kiekio, įstaigos darbuotojui užtrunka 1-2 mėnesius. Todėl dažniausiai archyvo tvarkymas kaip antrinė funkcija yra pavedama biuro administratoriams, kurie šį darbą nukelia į darbų sąrašo galą, be to, nebūtinai išmano dokumentų tvarkymo reikalavimus ir gali ne tik sukurti papildomų kaštų, bet ir užtraukti atsakomybę įstaigos vadovams dėl reikiamų dokumentų neišsaugojimo reikiamą laiką. Todėl naudingiausia išeitis yra patikėti archyvo tvarkymo funkciją mums, kvalifikuotiems dokumentų ekspertams, kurie prisiims atsakomybę už paslaugų kokybę. Jei pageidauja klientas, mūsų archyvų specialistai atvyks ir sutvarkys dokumentus Jūsų biure (plačiau žr. dokumentų tvarkymas).

Mažesni archyvo tvarkymo kaštai

Įstaigos veiklos organizavimo bei efektyvaus kaštų naudojimo požiūriu, naudingiausia archyvo tvarkymo funkciją patikėti profesionalams, kokybiškai ir nebrangiai atliksiantiems šį darbą. Vidutiniškai įstaigų vienerių metų dokumentų parengimas archyviniam saugojimui naudojantis mūsų paslaugomis, klientams kainuoja 1-2 mėnesinius darbuotojo atlyginimus. Tvarkydami Jūsų įmonės dokumentus naudojamės savo darbo priemonėmis bei ištekliais, tad Jūsų biuro darbuotojams nereikia gaišti užsakinėjant bei įsigyjant kanceliarines bei archyvines priemones, reikalingas šiam darbui.

Nemokama Jūsų archyvo dokumentų apžiūra

Jei svarstote galimybę įsigyti archyvo dokumentų tvarkymo ar saugojimo paslaugą, siūlome savo specialistų pagalba apžiūrint ir įvertinant preliminarius dokumentų kiekius ir sutvarkymo būklę. Mūsų specialistų atvykimas, konsultacija ir pagal Jūsų individualius poreikius parengtas komercinis pasiūlymas Jums nieko nekainuos. Maloniai kviečiame pasinaudoti šiuo Jūsų įmonei naudingu pasiūlymu  ir užsisakyti vizitą į Jūsų įmonę.